MAX Калорифер KФ 103 Бел

-17%

MAX Калорифер KФ 103 Бел

MAX Калорифер KФ 103 Бел

MAX Калорифер KФ 103 Бел

899 ден 749 ден

Има

899 ден 749 ден

Достапност: Има SKU: 180084

Опис

MAX Калорифер KФ 103 Бел

 

Максимална моќност: 2000W
2 нивоа на моќност: 1000w/ 2000w
Прилагодлив термостат
Заштита од прегревање
Индикаторска сијаличка

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: