-11%

MAX Фен ХД 4259

MAX Фен ХД 4259

MAX Фен ХД 4259

899 ден 799 ден

Има

899 ден 799 ден

Достапност: Има SKU: 180087

Опис

MAX Фен ХД 4259

 

Моќност: 1600w
Температурни нивоа:2
Копче за ладен воздух
Кука за закачување
Рачка на склопување

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: