-14%

MAX Фен ХД 4235

MAX Фен ХД 4235

MAX Фен ХД 4235

1,149 ден 990 ден

Има

1,149 ден 990 ден

Достапност: Има SKU: 180086

Опис

MAX Фен ХД 4235

 

Моќност: 2200w
Температурни нивоа:3
Брзини:2
Ладен воздух за фиксирање на фризурата
Јонска функција
Усмерувач на воздух
Отстранлив филтер
Кука за закачување
Безбедносно исклучување

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: