MAX Апарат за турско кафе НЕ 300 Инокс

-15%

MAX Апарат за турско кафе НЕ 300 Инокс

MAX Апарат за турско кафе НЕ 300 Инокс

MAX Апарат за турско кафе НЕ 300 Инокс

1,299 ден 1,099 ден

Има

1,299 ден 1,099 ден

Достапност: Има SKU: 180020

Опис

MAX Апарат за турско кафе НЕ 300 Инокс

 

Моќност: 800W
Капацитет на вода: максимум 300ml
Сад oд не`рѓосувачки челик
Сигурносен систем кој спречува работа без вода
Копче за вклучување / исклучување
Скриен грејач
Лесен за употреба
База со кабел

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: