MAX Апарат за турско кафе НE 201A Портокалов

-8%

MAX Апарат за турско кафе НE 201A Портокалов

MAX Апарат за турско кафе НE 201A Портокалов

MAX Апарат за турско кафе НE 201A Портокалов

1,199 ден 1,099 ден

Out of stock

1,199 ден 1,099 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180021

Опис

MAX Апарат за турско кафе НE 201A Портокалов

 

ТИП: АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ КАФЕ
МОЌНОСТ: 650W
КАПАЦИЕТ НА ВОДА: МАКСИМУМ 270ML
КОПЧЕ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ ИСКЛУЧУВАЊЕ
СКРИЕН ГРЕЈАЧ
ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА
ЕРГОНОМСКА РАЧКА
ЃЕЗВЕТО СЕ ЕДДЕЛУВА ОД БАЗАТА
БАЗА СО КАБЕЛ

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: