MAX Апарат за турско кафе НE 201A Црвен

-8%

MAX Апарат за турско кафе НE 201A Црвен

MAX Апарат за турско кафе НE 201A Црвен

MAX Апарат за турско кафе НE 201A Црвен

1,199 ден 1,099 ден

Има

1,199 ден 1,099 ден

Достапност: Има SKU: 180022

Опис

MAX Апарат за турско кафе НE 201A Црвен

 

Тип:електрично ѓезве
Моќност:650w
Капацитет на вода:270ml
On/off копче
Скриен греач
Лесен за употреба
База со кабел
Куќиште од високо квалитетна ABS пластика,
која не испушта отровни материи и е произведена по сите
безбедносни и здравствени стандарди.
Време на зовривање:2min.
Може да се користи за подготовка на различни топли пијалоци
кафе, топло чоколадо, какао, салеп….
Ѓезвето се едделува од базата

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: