MAX Апарат за палачинки ЦП 211

MAX Апарат за палачинки ЦП

MAX Апарат за палачинки ЦП 211

1,299 ден

Има

1,299 ден

Достапност: Има SKU: 180037

Опис

MAX Апарат за палачинки ЦП 211

Опис: Моќност: 1000W
Дијаметар: 30cm
Нелеплива подлога за лесно чистење
Куќиште отпорном на топлина
Индикаторска сијаличка
Променлив термостат
Не лизгачки ногарки
Додатоци: т-вилушка и дрвена шпатула

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: