MAX Апарат за крофни AK 850

MAX Апарат за крофни AK

MAX Апарат за крофни AK 850

1,179 ден

Out of stock

1,179 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180038

Опис

MAX Апарат за крофни AK 850

Опис: Mоќност: 700w
Нелепливи плочи лесни за чистење
Капацитет: 7 крофни
Рачкa отпорнa на топлина
Автоматски термостат
Можност за поставување во вертикална положба

*Со производот следува рецепта за благи и солени крофни

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: