MATTE Чорапи за снег S

MATTE Чорапи за снег S

MATTE Чорапи за снег S

1,600 ден

Има

1,600 ден

MATTE Чорапи за снег S

Достапност: Има SKU: 80066001

Опис

MATTE Чорапи за снег S

Опис: Не ги оштетуваат алуминиумските бандажи, не предизвикуваат вибрации или бучава додека возите.
ДИЗАЈНИРАНИ ВО КАНАДА – Прифатен како еквивалентен со ланци за снег во целиот свет во последните 20 год.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: