KRI KRI Master – Солена карамела 500ml

KRI KRI Master – Солена карамела 500ml

MASTER RICH Salted caramel 500ml

KRI KRI Master – Солена карамела 500ml

199 ден

Има

199 ден

Достапност: Има SKU: 620003

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: