Маслинка Софа 400gr

Maslinka Sofa 400gr

Маслинка Софа 400gr

101 ден

Има

101 ден

Maslinka Sofa 400 gr

Достапност: Има SKU: 400019

Опис

Маслинка Софа 400gr

 

Црни маслинки вакумирани

 

Состав: Црни маслинки, сол, масло, киселина ( Е270),стабилизатор ( Е585), конзерванс (Е202).

 

Да се чува на суво и ладно место во оригиналната амбалажаи течност.

 

Земја на потекло: Турција

 

Баркод: 8690738071438

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: