Маслинка Ориент 500gr

Maslinka Orient 500gr

Маслинка Ориент 500gr

139 ден

Има

139 ден

Maslinka Orient 500 gr

Достапност: Има SKU: 400014

Опис

Маслинка Ориент 500gr

 

Црни маслинки вакумирани

 

Состав: Црни маслинки, сол,масло, киселина(Е270), стабилизатор(Е585), конзерванс( Е202).

 

Да се чува на суво и ладно место во оригиналната амбалажа и течност.

 

Нето: 500 gr

 

Земја на потекло: Турција

 

Баркод: 8690738069602

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: