Маслинка Ориент 250gr

Maslinka Orient 250gr

Маслинка Ориент 250gr

77 ден

Има

77 ден

Maslinka Orient 250 gr

Достапност: Има SKU: 400015

Опис

Маслинка Ориент 250gr

 

Црни маслинки вакумирани

 

Состав: Црни маслинки, сол,масло, киселина(Е270), стабилизатор(Е585), конзерванс( Е202).

 

Да се чува на суво и ладно место во оригиналната амбалажа и течност.

 

Нето: 250 gr

 

Земја на потекло: Турција

 

Баркод: 8690738069640

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: