Маслинка Еспањола 500gr

Maslinka Espanjola 500gr

Маслинка Еспањола 500gr

151 ден

Има

151 ден

Maslinka Espanjola 500 gr

Достапност: Има SKU: 400016

Опис

Маслинка Еспањола 500gr

 

Црни маслинки вакумирани

 

Состав: Црни маслинки сол, масло, кислина ( Е270),стабилизатор ( Е585), конзервас ( Е202).

 

Да се чува на суво и ладно место во оригиналната амбалажа.

 

Нето: 500 gr

 

Земја на потекло: Турција

 

Баркод: 8690738069817

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: