Маслинка Еспањола 250gr

Maslinka Espanjola 250gr

Маслинка Еспањола 250gr

82 ден

Има

82 ден

Maslinka Espanjola 250 gr

Достапност: Има SKU: 400017

Опис

Маслинка Еспањола 250gr

 

Црни маслинки вакумирани

 

Состав: Црни маслинки сол, масло, кислина ( Е270),стабилизатор ( Е585), конзервас ( Е202).

 

Да се чува на суво и ладно место во оригиналната амбалажа.

 

Нето: 250 gr

 

Земја на потекло: Турција

 

Баркод: 8690738069800

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: