Марула ајсберг парче (цца. 700гр)

Марула ајсберг парче (цца. 700гр)

Марула ајсберг кг

Марула ајсберг парче (цца. 700гр)

165 ден

Има

165 ден

Рачно одбрано – Со љубов доставено!

Достапност: Има SKU: 99021

Опис

Рачно одбрани свежи марули.

 

Напомена:

One Stop Shop гарантира дека се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот.

Нарачките може да варираат  до ± 100 гр.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: