MARTINI Шампањ 0.75l

MARTINI Просеко 0.75l

MARTINI Шампањ 0.75l

825 ден

Има

825 ден

MARTINI Просеко 0.75l

Достапност: Има SKU: 043042

Опис

MARTINI Просеко 0.75l

Опис: Пенливо вино. Мартини пенливото вино е од областа Просеко, Италија. Совршена здравица за секој среќен момент во вашиот живот. Дозволете си вистинско италијанско доживување со прекрасните ноти на Martini Prosecco.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 750ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: