MARS Чоколадо 51gr

MARS Чоколадо 51gr.

MARS Чоколадо 51gr

29 ден

Out of stock

29 ден

MARS Чоколадо 51gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 011603

Опис

MARS Чоколадо 51gr

Опис:Чоколадо

Состав: Означено на пакувањето

Нето:51gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: