MARLBORO CORE FLAVOR SLIM Цигари

MARLBORO CORE FLAVOR SLIM Цигари

cigari one stop shop

MARLBORO CORE FLAVOR SLIM Цигари

120 ден

Out of stock

120 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 031335

Опис

MARLBORO CORE FLAVOR SLIM Цигари

Опис: Марлборо кор флејвор плус

Состав: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: