MANIA Кровен куфер 460 DUO ABS црн

MANIA Кровен куфер 460 DUO ABS црн

MANIA Кровен куфер 460 DUO ABS црн

MANIA Кровен куфер 460 DUO ABS црн

17,500 ден

Има

17,500 ден

MANIA Кровен куфер 460 DUO ABS црнa

Достапност: Има SKU: 80005354

Опис

MANIA Кровен куфер 460 DUO ABS црн

Опис: Кровен куфер,се карактеризира со брзо и безбедно монтирање.Обезбедено со заклучување во 2 точки и безбедносен систем со брзо затварање.Двоен отвор,лево/десно. Има мазна и сјајна површина.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: