MAMA’S Ајвар лут 290gr

MAMA’S Ајвар лут 290gr

MAMA'S Ајвар лут 290gr

MAMA’S Ајвар лут 290gr

194 ден

Има

194 ден

MAMA’S Ајвар лут 290gr

Достапност: Има SKU: 039544

Опис

MAMA’S Ајвар лут 290gr

Опис:Ајвар лут

Состав: печена црвена пиперка, печен модар патлиџан, сончогледово масло, морска сол и феферони.

Нето:  290gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: