MALESEVSKI Мешан кашкавал 1kg

MALESEVSKI Mesan kaskaval 1kg

MALESEVSKI Мешан кашкавал 1kg


207 ден226 ден

Има


207 ден226 ден

MALESEVSKI Мешан кашкавал 1kg

SKU: 001091
 • 445гр
 • 450гр
 • 455гр
 • 460гр
 • 470гр
 • 475гр
 • 480гр
 • 485гр
 • 490гр
 • 495гр
 • 500гр
 • 505гр
 • 510гр
 • 515гр
 • 520гр
 • 525гр
 • 530гр
 • 535гр
 • 540гр
 • 545гр
 • 550гр
 • 555гр
 • 560гр
 • 565гр
 • 580гр
 • 615гр
Поништи

Опис

MALESEVSKI Мешан кашкавал 1kg

Опис: Мешан кашкавал.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1kg

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Тежина на парче

445гр, 450гр, 455гр, 460гр, 470гр, 475гр, 480гр, 485гр, 490гр, 495гр, 500гр, 505гр, 510гр, 515гр, 520гр, 525гр, 530гр, 535гр, 540гр, 545гр, 550гр, 555гр, 560гр, 565гр, 580гр, 615гр

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: