MAKS Презла 200gr

MAKS Презла 200gr

MAKS Презла 200gr

MAKS Презла 200gr

14 ден

Има

14 ден

Достапност: Има SKU: 017389

Опис

MAKS Презла 200gr

Опис: MAKS лебни трошки.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 200gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: