MAKS Мрвици чоколадни 100gr

MAKS Мрвици чоколадни 100gr

MAKS Мрвици чоколадни 100gr

MAKS Мрвици чоколадни 100gr

21 ден

Има

21 ден

MAKS Мрвици чоколадни 100gr

Достапност: Има SKU: 011999

Опис

MAKS Мрвици чоколадни 100gr

Опис: MAKS чоколадни мрвици за декорација на торти и колачи.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 100gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: