MAKS Лимонтус 10gr

Макс Лимонтус 10gr

MAKS Лимонтус 10gr

ден

Има

ден

MAKS Лимонтус 10gr

Достапност: Има SKU: 011997

Опис

MAKS Лимонтус 10gr

Опис: Лимонтус.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 10gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: