MAKS Леќа 400gr

MAKS Леќа 400gr

MAKS Леќа 400gr

30 ден

Има

30 ден

MAKS Леќа 400gr

Достапност: Има SKU: 011996

Опис

MAKS Леќа 400gr

Опис: Леќа. Со приближно 30% од калориите во белковински облик, леќата го зазема третото место по застапеност на белковини по единица тежина од сите зрнести, оревести и мешункасти плодови, веднаш по сојата и конопот.

Нето: 400gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: