MAKS Киноа семе 100gr

MAKS Киноа семе 100gr

MAKS Киноа семе 100gr

MAKS Киноа семе 100gr

32 ден

Има

32 ден

MAKS Киноа семе 100gr

Достапност: Има SKU: 059542

Опис

MAKS Киноа семе 100gr

Опис: Макс киноа семе.

Состав: Киноа семе 100 %.

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: