MAKS Црвен пипер 100gr

MAKS Црвен пипер 100gr

MAKS Црвен пипер 100gr

MAKS Црвен пипер 100gr

27 ден

Има

27 ден

Достапност: Има SKU: 011988

Опис

MAKS Црвен пипер 100gr

Опис: Вегета црвен пипер

Нето: 100gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: