MAKS Чија семе 100gr

MAKS Чија семе 100gr

MAKS Чија семе 100gr

MAKS Чија семе 100gr

30 ден

Има

30 ден

MAKS Чија семе 100gr

Достапност: Има SKU: 059540

Опис

MAKS Чија семе 100gr

Опис:  чија семе

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: