MAKS Афион 100gr

-15%

MAKS Афион 100gr

MAKS Афион 100gr

MAKS Афион 100gr

33 ден 28 ден

Има

33 ден 28 ден

MAKS Афион 100gr

Достапност: Има SKU: 011984

Опис

MAKS Афион 100gr

Опис:Афион

Состав: Означено на пакувањето

Нето:100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: