MAKEDONIJA Сос од домати со босилек 370gr

MAKEDONIJA Сос од домати со босилек 370gr

MAKEDONIJA Сос од домати со босилек 370gr

MAKEDONIJA Сос од домати со босилек 370gr

74 ден

Има

74 ден

MAKEDONIJA Сос од домати со босилек 370gr

Достапност: Има SKU: 050161

Опис

MAKEDONIJA Сос од домати со босилек 370gr

Опис: MAKEDONIJA Сос од домати со босилек.Сос од домати.

Состав: домати, вода, концентрат од домати, шеќер, сол, босилек, лук, кромид, масло за јадење и зачини.

Нето: 370gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: