Макдус во тегла 100% Natural 600gr

Макдус во тегла 100% Natural 600gr

Макдус во тегла 100% Natural 600gr

Макдус во тегла 100% Natural 600gr

299 ден

Out of stock

299 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 99103

Опис

Опис: Макдус во тегла 100% Natural 600gr

Состав: Модар домат, орев, лук, лута пиперка, сол, сончогледово масло.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Египет

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: