Магнетна кутија за спојувалки

Магнетна кутија за спојувалки


48 ден

Има


48 ден

SKU: 6001059
  • 1
  • 2
Поништи

Опис

Магнетна кутија за спојувалки 892/2

Опис: Кутија за спојувалки – магнетна.

Состав: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Дизајн

1, 2

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: