MAGIC Крпа софт 3/1

MAGIC Крпа софт 3/1

43 ден

Има

43 ден

MAGIC Крпа софт 3/1

Достапност: Има SKU: 014871

Опис

MAGIC Крпа софт 3/1

Опис: Сунѓерести крпи за чистење.

Нето: 3/1

Состав: Означено на пакувањето.

Уптребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: