MAGIC Кокос 100gr

MAGIC Кокос 100gr

MAGIC Кокос 100gr

22 ден

Има

22 ден

Достапност: Има SKU: 041396

Опис

MAGIC Кокос 100gr

 

Состав: Кокосово брашно

Пакувано во заштитена атмосфера. Да се чува на суво, ладно  и темно место.

Рок на употреба е втиснат на работ на амбалажата.

 

Нето: 100 g

Земја на потекло: Индонезија

Баркод: 5319990286772

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: