MAGIC Жица за садови профи 1/1

MAGIC Жица за садови профи 1/1

MAGIC Жица за садови Профи

MAGIC Жица за садови профи 1/1

43 ден

Има

43 ден

MAGIC Жица за садови Профи

Достапност: Има SKU: 014861

Опис

MAGIC Жица за садови профи 1/1

Опис: Галванизиран кујнски чистач направен од нерѓосувачки челик. Ги чисти квалитативните и лесно извалканите површини. Не користете на површини чувствителни на гребење.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 40 gr
По употреба, исплакнете со вода и отстранете ги остатоците од нечистотија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: