MAGGI Пилешка супа со тестенини и месни кнедли 39gr

MAGGI Пилешка супа со тестенини и месни кнедли 39gr

MAGI Супа пилешка со месни кнедли 39gr

MAGGI Пилешка супа со тестенини и месни кнедли 39gr

48 ден

Има

48 ден

Достапност: Има SKU: 029787

Опис

MAGI Супа пилешка со месни кнедли 39gr

Опис: MAGGI Пилешка супа со кнедли

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 39gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Швајцарија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: