MAGGI Говедска супа 40gr

-18%

MAGGI Говедска супа 40gr

MAGI Супа говедска 40gr

MAGGI Говедска супа 40gr

28 ден 23 ден

Има

28 ден 23 ден

Понудата истекува за:
15Дена11Саати25Минути58Секунди
Достапност: Има SKU: 010358

Опис

MAGI Говедска супа 40gr

Опис: MAGGI Говетска супа

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 40gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Швајцарија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: