MAGGI Алпска супа 47gr

MAGI Supa alpska 47gr 010357

MAGGI Алпска супа 47gr

48 ден

Има

48 ден

Достапност: Има SKU: 010357

Опис

MAGI Алпска супа 47gr

Опис: MAGGI Алпска супа

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 47gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Швајцарија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: