MAGGI Идеја за Шпагети болоњезе 55gr

MAGGI Идеја за Шпагети болоњезе 55gr

MAGGI Идеја за Шпагети болоњезе 55gr

MAGGI Идеја за Шпагети болоњезе 55gr

45 ден

Има

45 ден

MAGI Идеа за болоњезе 55gr

Достапност: Има SKU: 030490

Опис

MAGGI Идеа за болоњезе 55gr

Опис: Додаток за шпагети болоњезе. Кога немате доволно време за готвење, одлично решение се шпагети во болоњезе сос. За приготвување на ова јадење ви се потребни следниве состојки: 250 г шпагети и 250 г мелено месо. Содржината е доволна за 4 порции.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 55gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: