MAGGI Идеја за Макарони со 4 видови сирење 30gr

MAGGI Идеја за Макарони со 4 видови сирење 30gr

MAGGI Идеја за Макарони со 4 видови сирење 30gr

MAGGI Идеја за Макарони со 4 видови сирење 30gr

46 ден

Има

46 ден

MAGI Фикс 4 видови на сирење 30gr

Достапност: Има SKU: 015419

Опис

MAGI Фикс 4 видови на сирење 30gr

Опис: Додаток за макарони со 4 видови на сирења. Кога немате доволно време за готвење, одлично решение се макарони со 4 вида сирење. За приготвување на ова јадење ви се потребни следниве состојки: 200гр макарони, 70гр сирење и 100мл павлака за готвење.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 30gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: