MAESTRO Зачин куркума 44gr

MAESTRO Зачин куркума 44gr

MAESTRO Zacin kurkuma 44gr

MAESTRO Зачин куркума 44gr

58 ден

Има

58 ден

MAESTRO Зачин куркума 44gr

Достапност: Има SKU: 036773

Опис

MAESTRO Зачин куркума 44gr

Опис: MAESTRO Зачин куркума.

Состав: Означен на пакувањето.

Нето: 40gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: