MAESTRO Зачин ѓумбир мелен тегла 30gr

MAESTRO Зачин ѓумбир мелен тегла 30gr

MAESTRO Зачин ѓумбир мелен тегла 30gr

MAESTRO Зачин ѓумбир мелен тегла 30gr

58 ден

Има

58 ден

MAESTRO Зачин ѓумбир мелен тегла 30gr

Достапност: Има SKU: 036780

Опис

MAESTRO Зачин ѓумбир мелен тегла 30gr

Опис:  MAESTRO Зачин ѓумбир мелен тегла.

Состав: Мелен ѓумбир.

Нето: 30gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: