MAESTRO Зачин црн бибер мелница 42gr

MAESTRO Зачин црн бибер мелница 42gr

MAESTRO Zacin crn biber melnica 42gr

MAESTRO Зачин црн бибер мелница 42gr

115 ден

Има

115 ден

MAESTRO Зачин црн бибер мелница 42gr

Достапност: Има SKU: 074247

Опис

MAESTRO Зачин црн бибер мелница 42gr

Опис: MAESTRO Зачин црн бибер мелница.

Состав: Означен на пакувањето.

Нето: 42gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: