MAESTRO Зачин босилек тегла 14gr

MAESTRO Зачин босилек тегла 14gr

MAESTRO Зачин босилек тегла 14gr

MAESTRO Зачин босилек тегла 14gr

48 ден

Има

48 ден

MAESTRO Зачин босилек тегла 14gr

Достапност: Има SKU: 036774

Опис

MAESTRO Зачин босилек тегла 14gr

Опис: MAESTRO Зачин босилек тегла 14gr
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 14gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: