-10%

MAESTRO Павлака крема 670gr

MAESTRO Павлака 670gr

MAESTRO Павлака крема 670gr

52 ден 47 ден

Out of stock

52 ден 47 ден

MAESTRO Павлака крема 670gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 032551

Опис

MAESTRO Павлака крема 670gr

Опис: Павлака, која со ниската калоричност и мекиот и лесен вкус претставува неизоставен дел од рецептите за сосови, преливи па дури и за подготовка на десерти.

Нето: 670gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: