Маџун од калинка 100% Natural 350gr

Маџун од калинка 100% Natural 350gr

Маџун од калинка 100% Natural 350gr

Маџун од калинка 100% Natural 350gr

129 ден

Out of stock

129 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 99101

Опис

Маџун од калинка 100% Natural 350gr

Опис: Маџун од калинка

Состав:  Сок од калинка,прехрамбена сол,лимонска киеслина,65% природна материја.

Хранливи вредности за 100г: масти 0г,заситени масти 0г,натриум: 50мг,јаглехидрати:19г,растителни влакна: 0г, шеќери : 18г,протеини:  0г

Нето: 350gr

Земја на потекло: Египет

Употребливо до: Означено на пакувањето.

По отварање да се чува во фрижидер и да се употреби во рок од 2 месеци.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: