M-WAY FLOGGER/IRON Носач за велосипед

M-WAY FLOGGER/IRON Носач за велосипед

Кровен носач за велосипед Menabo – FLOGGER

M-WAY FLOGGER/IRON Носач за велосипед

2,200 ден

Има

2,200 ден

Достапност: Има SKU: 80004394

Опис

M-WAY FLOGGER/IRON Носач за велосипед

Кровен држач за велосипед

• Заклучување
• За големина на тркалото од 16 ″ – 28
• Дијаметар на рамката на велосипедот до 30-80 мм
• Погоден за безбеден транспорт на 1 велосипед.
• До 15 кг. капацитет на товар
• Тестирано од Институтот TÜV-GS
• Не се препорачува за карбонски и ALU рамки за велосипеди.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: