Чаши стаклени Lypic 6/1

Чаши стаклени Lypic 6/1

Чаши за виски

Чаши стаклени Lypic 6/1

430 ден

Има

430 ден

Достапност: Има SKU: 20211079

Опис

Lypic Чаши за виски 6/1

Назив на продуктот: Чаши за виски.

Димензии: Висина на чаша 9cm, пречник ⌀9cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: