Лупа 90mm

Лупа 90mm

Лупа 90mm

56 ден

Out of stock

56 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 6008109

Опис

Лупа 90mm

Опис: Практична алатка со леќа за зголемување.

Квалитетна леќа за прецизно гледање со кој ќе може значително да го зумирате видното поле.

Нето:1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: